نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بی خوابی یا کم خوابی

4006
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 20 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

Smile بی خوابی یا کم خوابی

سلام من دختری ۲۴ ساله هستم قبلا در دوران نوجوانی و کودکی راحت میخوابیدم اونم بخاطر فعالیت های روزانه بود البته همش ب حرفای دیگران فکر میکنم یا افکار مختلف میاد سراغم البته دقیق نمیدونم بیخوابیم بخاطر چیه ورزش هم میکنم و پیاده روی اما زیاد نمیخوابم درطول روز هم خستم راهکاری دارید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بی خوابی یا کم خوابی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    سلام من دختری ۲۴ ساله هستم قبلا در دوران نوجوانی و کودکی راحت میخوابیدم اونم بخاطر فعالیت های روزانه بود البته همش ب حرفای دیگران فکر میکنم یا افکار مختلف میاد سراغم البته دقیق نمیدونم بیخوابیم بخاطر چیه ورزش هم میکنم و پیاده روی اما زیاد نمیخوابم درطول روز هم خستم راهکاری دارید
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    آیا در طوِ روز فعالیت دارید ؟
    بعد از ظهر یا صبح تا ظهر استراحت میکنید یا به طور کلی خواب ندارین ؟

گاهی این بی خوابی به طور مداوم اتفاق میوفته و باعث میشه عملکرد روزانه فرد تحت تاثیر قرار بگیره مثلا : بی حوصلگی در روز، احساس خستگی، دیر حاضر شدن سرکار، احساس خواب آلودگی در طول روز و...
    و گاهی فرد نسبت به زمان خواب دچار اضطراب میشه که قراره باز هم بی خوابی رخ بده . به شما پیشنهاد میشه به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه داشته باشید تا افکارتون مورد بررسی قرار بگیره چون به نظر میرسه مشکل بی خوابی شما نشات گرفته از افکارتون هست که نیاز به بررسی دقیق داره .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی خوابی یا کم خوابی

سلام به شما دوست عزیز
    در این مسیر درگیری های فکری شما و شرایط روحی که دارید می تواند برای شما با بی خوابی همراه باشد در این مسیر نیاز است که شرایط شما به صورت دقیق تر مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این مسیر به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
    در این مسیر بهتر است برای بررسی دقیق شرایط خود به صورت حضوری یا تلفنی به روانشناس مراجعه داشته باشید چون عوامل زیادی غیر از خستگی روزانه در فرایند خواب تاثیر گذار هست .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد